Dziękujemy za zakupy dokonane w sezonie 2018!Na wstępie chcieliśmy podziekować za zaufanie, którym obdarzyli nas Państwo w sezonie 2018. Sprzedaż internetowa roślin u wielu osób budzi liczne wątpliwości. Jak będzie wyglądać wysyłka? Czy nic się nie uszkodzi? Jaka będzie jakośc roślin, których klient nie może fizycznie dotknąć i sam wybrac przed dostarczeniem do domu przez kuriera? Mimo to w minionym roku sprzedaż wysyłkowa w naszej szkółce znów pobiła rekord, a skrzynka email zapełniła się licznymi podziękowaniami od zadowolonych klientów.
Przed nami sezon 2019, w którym to chcemy jeszcze lepiej dopasować się do Państwa oczekiwań i dostosować sprzedaż do waszych potrzeb.
W roku 2019 wprowadzimy do oferty sadzonki lawendy w pojemnikach 1l oraz 2l. Do tej pory była ona dostępna jedynie w doniczkach P9(0,5l). Dzięki temu osoby, które chcą uzyskać natychmiastowy efekt w postaci dużych kwitnących lawend, będą mogły znaleźć je w naszym sklepie internetowym. Postaramy się także utrzymać ciągłość produkcji wszystkich odmian w pojemnikach P9(w poprzednich latach zdarzały się przerwy w trakcie trwania sezonu).
Z nowości na wiosnę pojawi się kilka odmian ostrokrzewu karbowanolistnego oraz ostrokrzewu Meservy. Na jesień będą mogli Państwo kupić tuje w pojemnikach P9 w kilku odmianach. Wzbogacimy również naszą ofertę o kilka nowych odmian miskantów.
Hurtowników oraz plantatorów zapraszamy do jak najwcześniejszych rezerwacji partii sadzonek, ponieważ w późniejszym terminie mimo naszych starań może pojawić się problem z dostępnością niektórych odmian. Na życzenie klienta jesteśmy wstanie przygotować partię sadzonek powyżej 500szt wybranej przez niego odmiany w dowolnej wielkości pojemniku.