Dziękujemy za zakupy dokonane w sezonie 2020!Rok 2020 był czasem szczególnym, zarówno w naszym codziennym życiu, jak i w branży ogrodniczej. Wszystkie docierające do nas informacje z mediów były zdominowane przez pandemię koranawirusa. Jednak ta atmosfera strachu nie przeszkodziła Państwu w realizacji  własnych marzeń o cudownym, pachnącym lawendą ogrodzie. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni, że w tym natłoku informacji udało się Wam odnaleźć drogę do naszego sklepu internetowego, zaufać nam i obsadzić ogrody właśnie naszymi sadzonkami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sezon 2021. Nowych klientów zapewniamy, że nie musicie obawiać się zakupów roślin przez internet - nasze paczki z sadzonkami dotrą do Was bez uszczerbku. Stali klienci dobrze już o tym wiedzą i zachęcamy abyście i Wy  dokonujący zakupów po raz pierwszy dołączyli do tego grona.
Cieszymy się bardzo, że w roku 2020 znów powstało w kraju wiele plantacji lawendy. Ta piękna, pachnąca roślina, szczególnie w okresie kwitnienia poprawia wszystkim nastrój w tym smutniejszym okresie. Jest to także znak, że lawenda dla wielu jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy i realizacji swoich marzeń i pasji.

W sezonie 2021 w ciągłej sprzedaży będą odmiany, które mogliście Państwo u nas zakupić w poprzednich sezonach. Przez kilkanaście lat ich uprawy nie było z nimi żadnego problemu, wiemy o nich praktycznie wszystko i chętnie podzielimy się z Wami tą wiedzą. Przez ostatnie 2 lata sprawdzaliśmy kilka nowych odmian. Nasze testy pozytywnie przebrnęły lawenda pośrednia 'Platinum Nico', 'Old English', 'Gross Bleu' i 'Hidcote Giant'. Pojawią się one w tym sezonie w sprzedaży . Lawenda 'Platinum Nico' już na wiosnę, a pozostałe odmiany pod koniec czerwca. W sezonie 2021 zwiększymy ilość sadzonek w większych pojemnikach niż 0,5 litra- w poprzednim roku wystarczyło nam ich na bardzo krótki czas.

Podobnie jak w sezonie 2020 znajdziecie Państwo u nas sadzonki traw ozdobnych, bluszczu oraz bukszpanu. Będzie także dostępny ostrokrzew karbowanolistny, który za sprawą ćmy dręczącej polskie bukszpany cieszy się coraz większą popularnością.

Zapraszamy Państwa do jak najwcześniejszych rezerwacji  sadzonek, ponieważ mimo corocznie zwiększanej produkcji i tak mogą pojawić się problemy z dostępnością niektórych odmian. W razie pytań zapraszamy do korespondencji poprzez email  lub do kontaktu telefonicznego. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować partię sadzonek powyżej 500 szt wybranej przez niego odmiany w dowolnej wielkości pojemniku.

Jeszcze raz dziękujemy za sezon 2020, za wszystkie miłe komentarze na temat naszych sadzonek oraz konstruktywne uwagi pozwalające wyciągać wnioski i dające nam szanse na jeszcze lepsze spełnianie oczekiwać naszych klientów.

Zapraszamy do zakupów!!! :)