Dziękujemy Państwu za liczne zakupy dokonane w sezonie 2017.

    
     Zaufanie, którym zostaliśmy przez Państwa obdarzeni, dało nam dodatkową motywację, dzięki której nasza oferta w sezonie 2018 będzie atrakcyjniejsza oraz jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb coraz większej rzeszy klientów robiących u nas zakupy.
    Już na wiosnę dostępna będzie lawenda 'Little Lady- odmiana lawendy wąskolistnej wyróżniona przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze prestiżową nagrodą AGM. W ofercie pojawi się również lawenda 'Siesta', której nie zdążyliśmy wprowadzić do sprzedaży w poprzednim sezonie. Nowości wystepują w naszej szkólce w ograniczonej ilości. W związku z tym zapraszamy do rezerwacji towaru już od listopada 2017 roku. Dzięki wcześniejszym zakupom bedziecie Państwo pewni, że do momentu wysyłki, która nastąpi po połowie kwietnia 2018r., będą na Was czekać najładniejsze sadzonki.
       W sezonie 2017 udało nam się utrzymac ciągłość oferty traw ozdobnych aż do jesiennego okresu zakończenia wysyłek. Dzięki temu mogliście Państwo w dowolnym momencie wzbogacić swoje ogrody o te piękne i widowiskowe rośliny. W nadchodzącym roku sprzedaż zostanie rozszerzona o trzy odmiany kostrzewy: 'Silbersee', 'Blue Select' oraz niedźwiedzie futro, a także w związku z Państwa zapytaniami o imperatę 'Red Baron' i kilka odmian miskantów.
      Do połowy listopada 2017r. oferta w sklepie internetowym będzie w pełni zaktualizowana.
Przyszłych plantatorów oraz hurtowników zapraszamy do jak najwcześniejszych zamówień, gdyż w późniejszym terminie może pojawić się problem z dostępnością niektórych odmian. Na życzenie klienta możemy przygotować partię sadzonek powyżej 500 szt. wybranej przez niego odmiany w dowolnej wielkości pojemniku.Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie, emailem lub przez sklep internetowy.