Ogrodnictwo Marcinkowski

Masz pytania na temat lawendy?- to dzwoń, pytaj i nie popełniaj błędów!

Lawenda jest rośliną dość łatwą w uprawie. Praktycznie nie wymaga oprysków, nie trzeba stosować dużych dawek nawozów itp. Ma jednak swoje wymagania i jeśli nie zostaną one spełnione, to zacznie marnieć i chorować. W Polsce mamy bardzo duże zróżnicowanie gleb i warunków klimatycznych. W związku z tym na początku przygody z lawendą mogą pojawić się pewne problemy.

lawenda-sadzonki.pl i naturazycie.pl- ogrom informacji o uprawie lawendy

Na naszych stronach internetowych znajdziecie Państwo ogromną ilość wiedzy na temat uprawy lawendy. Są to artykuły, które pomogą Wam dobrać właściwe miejsce, w którym można posadzić lawendę oraz wspomogą informacjami na temat jej dalszej uprawy. Artykuły te są poparte latami naszych doświadczeń w produkcji sadzonek lawendy w doniczkach oraz jej pielęgnacji w gruncie. Wiedzy dostarczają nam także nasi klienci, z którymi wspólnie rozwiązujemy pojawiające się problemy.

Nasze sadzonki lawendy i pomoc ułatwią Wam uprawę lawendy

Dzwońcie jeśli macie dodatkowe pytania na temat uprawy lawendy!

Jak już pisaliśmy wcześniej nie sposób jednak przewidzieć jak zachowa się lawenda w każdej glebie i w każdych specyficznych warunkach klimatycznych, dlatego gdy zaobserwujecie jakieś problemy we wzroście sadzonek, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami. Postaramy się wspólnie rozwiązać ten problem. Jeśli jest to możliwe z Waszej strony, to preferujemy właśnie kontakt telefoniczny. Łatwiej i szybciej jest nam odebrać telefon niż odpisać na email. Dodatkowo na bieżąco można dopytać o szczegóły.