Ogrodnictwo Marcinkowski

Dziękujemy za zakupy dokonane w sezonie 2021!

Bardzo nas cieszy, że z roku na rok przybywa w naszej szkółce wielu zadowolonych, stałych klientów. Z dużą ich grupą jesteśmy w ciągłym kontakcie i staramy się służyć im radą na temat uprawy lawendy. Nie jest to jednak jednostronna wymiana informacji- dzięki Wam uczymy się i my. W różnych regionach Polski i na różnych glebach lawenda wymaga odmiennego traktowania i choć rzadko, ale pojawiają odmienne problemy u uprawie. Ten dialog z Wami dostarcza nam wielu cennych informacji, zwiększa nasze doświadczenie i pozwala jeszcze lepiej przygotować naszych nowych klientów na kontakt z tą wspaniałą, pachnącą rośliną jaką jest lawenda.

W sezonie 2022 w stałej produkcji będą odmiany, które były nowościami poprzedniego sezonu i pojawiły się w nim w niewielkich ilościach, a mianowicie lawendy pośrednie ‘Old English’, ‘Gros Bleu’ i ‘Platinum Nico’. Odmiany te pozytywnie przeszły testy w naszej szkółce i na stałe pozostaną w naszej ofercie. W tym roku nie planujemy wprowadzać żadnych nowości do oferty. Pragniemy skupić się na coraz lepszym poznawaniu kilkunastu odmian u nas dostępnych i utrzymaniu bardzo wysokiej jakości sadzonek, która jest doceniana przez klientów z całej Polski. Czekamy jednak na wasze sugestie, które z uprawianych przez Was odmian są warte uwagi i chcielibyście zobaczyć je w naszym sklepie

Jeśli już wcześniej odwiedzaliście naszą stronę i sklep z pewnością zauważyliście, że niedawno zmieniła się ich szata graficzna. Jest to podyktowane aktualizacją oprogramowania, aby lepiej dbać o Wasze bezpieczeństwo, gdy korzystacie z naszych stron internetowych oraz żeby lepiej zabezpieczyć treści i dane. Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do wizualnych zmian, a dzięki nim strona i sklep staną jeszcze czytelniejsze i łatwiej będzie wyszukać Wam najważniejsze i interesujące Was treści.

Jeszcze raz dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem w poprzednim roku i liczymy na równie owocną współpracę w nadchodzącym sezonie. Mimo, że wokół nas świat coraz szybciej się zmienia i to nie zawsze na lepsze, w naszej szkółce roślin wszystko to za co nas doceniacie pozostaje takie samo. Dla nowych klientów, którzy jeszcze wahają się czy rozpocząć z nami współpracę krótko się przedstawimy:

Szkółka “Ogrodnictwo Marcinkowski” jako jedna z nielicznych w Polsce produkuje sadzonki w całym cyklu od ukorzenienia, aż do sprzedaży. Dzięki temu nie płacimy pośrednikom za młode sadzonki i jesteśmy w stanie utrzymać bardzo konkurencyjne ceny. Nasze sadzonki lawendy uprawiane są pod gołym niebem, co świetnie przygotowuje je do wzrostu w każdym zakątku Polski- nie przyspieszamy ich wzrostu w szklarniach. Dzięki specjalizacji w uprawie sadzonek lawendy skupiamy się na jednej roślinie i dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa sadzonki najwyższej jakości.