Ogrodnictwo Marcinkowski

Dziękujemy za zakupy dokonane w sezonie 2022!

Na początku chcieliśmy podziękować wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasz sklep internetowy w 2022 roku i zakupili nasze sadzonki. Jest nam niezmiernie miło, że nasze rośliny cieszą się uznaniem i zdobią Wasze ogrody. Z każdym rokiem przybywa u nas klientów z polecenia, co świadczy o tym, że jesteście zadowoleni z naszych sadzonek i polecacie je innym. Dołożymy wszelkich starań, aby jeszcze bardziej poprawić obsługę klienta w naszej szkółce i udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania.

W 2023 w naszej ofercie znajdą się wszystkie te rośliny, które oferowaliśmy w 2022 roku. Planujemy także każdą z odmian lawendy zaoferować Wam nie tylko w doniczce 0,5 l, ale także w 1,5l. W poprzednim sezonie wprowadziliśmy do sprzedaży ‘Grosso’ i ‘Hidcote Blue Strain’ w dużych doniczkach i cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku z powodu dobrze wszystkim znanej sytuacji geopolitycznej jesteśmy zmuszeni dokonać niewielkiej korekty cen. Jest to wzrost o 30 gr za sztukę, podyktowany wzrostem kosztów pracy i materiałów potrzebnych do produkcji. Podwyżka ta zapewni nam utrzymanie rentowności, a nie jak u niektórych nieuczciwych sprzedawców z różnych branż dodatkowy zysk koszt klientów. Mimo tej podwyżki ceny naszych sadzonek pozostaną najatrakcyjniejsze w porównaniu z innymi producentami.

W sezonie 2023 roku wprowadzimy do sprzedaży kilka ciekawych gatunków bylin. Będzie to kocimiętka, melisa, kilka odmian szałwii oraz jeżówek. Są to byliny odporne na suszę i mrozu. Dobrze sprawdzają się w polskim klimacie. Mają one wszechstronne zastosowanie i na pewno staną się nieodłącznym elementem Waszych ogrodów. W naszej ofercie pojawi się także kilka nowych odmian traw, a na jesień bogata oferta sadzonek cisów.

Zapraszamy naszych stałych oraz nowych klientów do skorzystania z oferty szkółki. Mamy nadzieję, że w dobie rosnącej inflacji, która powoduje stały wzrost kosztów życia, znajdzie się odrobinę miejsca na tak piękną roślinę jaką jest lawenda i zagości ona w Państwa ogrodach.

Jeszcze raz dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem w poprzednim roku i liczymy na równie owocną współpracę w nadchodzącym sezonie. Mimo, że wokół nas świat coraz szybciej się zmienia i to nie zawsze na lepsze, w naszej szkółce roślin wszystko to za co nas doceniacie pozostaje takie samo. Dla nowych klientów, którzy jeszcze wahają się czy rozpocząć z nami współpracę krótko się przedstawimy:

Szkółka “Ogrodnictwo Marcinkowski” jako jedna z nielicznych w Polsce produkuje sadzonki w całym cyklu od ukorzenienia, aż do sprzedaży. Dzięki temu nie płacimy pośrednikom za młode sadzonki i jesteśmy w stanie utrzymać bardzo konkurencyjne ceny. Nasze sadzonki lawendy uprawiane są pod gołym niebem, co świetnie przygotowuje je do wzrostu w każdym zakątku Polski- nie przyspieszamy ich wzrostu w szklarniach. Dzięki specjalizacji w uprawie sadzonek lawendy skupiamy się na jednej roślinie i dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa sadzonki najwyższej jakości.